חלקינו מגיעים אל שולחן הטיפולים רק כשכבר הגענו למצב שאי אפשר יותר , כשהגוף מגיע למצב ספיגה מירבי ומשדר לנו מתח שמתרגם לכאב. באורח החיים שמרביתינו מתנהלים בו, זה בלתי נמנע לצבור מתחים בכל חלקי הגוף , פעמים רבות המתח מצטבר והופך למחלה כזו או אחרת.  קל לנו לשכוח את זה ולהתיש את עצמינו הרבה לפני ששמנו לב.

הגוף הפיזי שלנו הוא המרכבה שמובילה אותנו בכל אשר נלך והתחזוק שלו הוא התחזוק של כל העולמות שמתקיימים בתוכו, ברמה האנרגטית, הנפשית והרגשית כמו גם ברמה הפיזית הפשוטה ביותר , כאשר המטרה היא להרגיש טוב. בתנועה , בישיבה, בשכיבה וליצור ׳בית׳ הולם שבתוכו גרה הנפש.

טיפולי תחזוק - אחת לשבועיים או אחת לחודש לשמור על האנרגיה זורמת ועל בריאות המערכת הפיזית בכל רבדיה. שרירים, עצמות, רצועות, איברים פנימיים, מערכת העצבים וכלי הדם.

טיפולים ממוקדים - כאשר יש חולשה באיבר זה או אחר או בחלק מהגוף - מתמקדים ומחזקים מימד מסויים בתוך המערכת מתוך התייחסות לנקודות שונות בגוף הקשורות לאותו איבר.

 

 

 

סוגי הטיפולים:

 

עיסוי רי-סט  ReseT -בשימוש עם שמן בסיס ושמנים אתרים  עיסוי שרירים מתוך התייחסות לאיברים פנימיים.  הטיפול עובר על כל המערכות בגוף בשילוב לחיצות על מרידיאנים ומחזיר אל האיזון הטבעי, שהא המקור הראשוני של הבריאות הגופנית-נפשית. משחרר, מפרק וממיס מתחים.  על מיטת טיפולים.  60-95 דקות

 

דיווין הילינג - Divine Healing - בדומה לשיאצו . לחיצות לאורך המרידיאנים, נקודות על המערכת האנרגטית. מקיף את הגוף כולו.

ומחדש את הפעימה שמאחדת הכל. על מזרון.60 - 75 דקות.

 

אבנים חמות - בשימוש עם אבני בזלת חלקות שחוממו בעזרת מים ובשמנים. לחום המחלחל אל הגוף יש איכות מרגיעה ונעימה. החום מאפשר לעיסוי להעמיק. ולאבנים עצמן איכויות ריפוי משלהן. 90-75 דקות.

 

הילינג - שילוב של עיסוי, לחיצות, ורייקי. להרגעת מערכת העצבים וליצירת מרחב של ריפוי אנרגטי. לרגישים במיוחד. על מיטת טיפולים. שעה 250.

 

יוגה - בעיות וכאבים שחוזרים על עצמם מצריכים אותנו לחשוב על הטווח הארוך ולשנות הרגלי יציבה ותנועה.

הטיפול ביוגה תרפיה הוא אבחון ובעקבותיו, התאמת תרגול , עם הגוף ועם הנשימה, שאותו מכניסים לאורח החיים. לעיתים בליווי תזונה ו/או צמחים,

מפגש ראשון - 250  מפגשים נוספים - 180.

 

 

מחירים -בקליניקה

                                

שעה -                       270                     

75 דקות (מומלץ)-     300                       

90 דקות -                  350  

 

אבנים חמות - תוספת של 50 ש׳׳ח 

 

סדרת טיפולים - 250 לשעה                  

* עיסוי עד הבית / עיסוי עד הצימר - בתוספת של 50 ש׳׳ח (לפי מרחק הנסיעה)

 

מומלץ מאוד כמתנה

 

 

 

הזמינו טיפולים לארועי חברות וארגונים

רפואה הוליסטית - מתייחסת אל מכלול רחב ככל האפשר של היבטים. מתוך הידיעה הברורה שכל אספקט קשור לתמונה הרחבה. 

 

אם יש קושי או תקיעות באיבר מסוייים, ייתכן שהבעיה נמצאת באיבר אחר. כשהגוף דורש תשומת לב אנחנו מטפלים גם בנפש. תזונה ותנועה, אופן החשיבה ובריאות הגוף, המרחב בו אנו חיים, כל אלה קשורים זה לזה. בבואינו לטפל בהיבט אחד, אנחנו מתבוננים גם

בשאר ההיבטים כדי שהרפואה תהיה שלמה.

 

רפואה שלמה היא תהליך של צמיחה בתוך מרחבים שונים בחיינו, הצעד הראשון מבוסס בידיעה שלגופנפש יש יכולת טבעית לרפא את עצמו , אם רק מאפשרים לו. אם נותנים בו אמון, ומאפשרים תנאים בסיסייים להיותו. זוהי דרך להעצים את עצמינו.

אמינות ואיכות -יש אינספור דרכים וגישות לטיפולים וכולן מובילות אל ריפוי וצמיחה.  בעבודה שלי אני משלבת בין רבדים שונים של גוף ונפש. גם אם הטיפול הוא טיפול במגע, הוא נעשה בשילוב של עבודה אנרגטית, בבואי אל הטיפול אני מיישמת את תשומת הלב והערנות אותה אני מלמדת. אני מאמינה שהדבר החשוב ביותר לפני כל טכניקה היא מידת הנוכחות של המטפל והיכולת לשמור עליה לאורך הטיפול כולו.

השמנים בהם אני משתמשת הם מן האיכות הטובה ביותר.